top of page

Poznejte naše výpravy #PřírodouBezeStop

Připojte se k nám na výpravy "Přírodou beze stop" v Geoparku Královská Šumava, kde vás naši zkušení průvodci provedou tajemstvími a krásami tohoto fascinujícího kraje. Naši průvodci mají hluboké osobní pouto k Šumavě a přistupují k ní s respektem a nadšením, což se odráží v každé jejich výpravě.


Díky jejich bohatým zkušenostem a odborným znalostem v různých oblastech, jako jsou lesnictví, geologie, ochrana přírody, historie a přežití v přírodě, se každá výprava stává jedinečným a nezapomenutelným zážitkem. Naši průvodci znají Šumavu do detailu, od nejmenších rostlin po nejvyšší stromy, a dovedou vám přiblížit jak přírodní krásy, tak i historické příběhy tohoto regionu.Na našich výpravách se můžete těšit na fascinující vyprávění o lesnictví a myslivosti, objevování geologických zajímavostí, a také na příběhy z válečné a poválečné historie Šumavy. Ať už jde o odborníky na ochranu přírody nebo na přežití a pohyb v divočině, každý z našich průvodců vám nabídne unikátní pohled na tento nádherný kout naší země.


Připojte se k nám a zažijte kouzlo Šumavy prostřednictvím očí těch, kteří ji znají nejlépe. Výpravy "Přírodou beze stop" vám umožní objevovat Geopark Královská Šumava způsobem, který respektuje a chrání přírodu, a zároveň vás obohatí o nové poznatky a zážitky.


Tak neváhejte a vyberte si výpravu #PřírodouBezeStop, která vás zajímá z naší nabídky zde.


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page